Ev Temizliği

Ev Temizliği

Evlerin en büyük ihtiyacı temizlik konusundadır. Fakat bazen temizlik öyle geniş bir zaman ister ki sizin kişisel olarak temizliğe ayırmış olduğunuz vakit buna yetmeyecektir. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman ilk aklınıza gelen ev temizliğini uzman bir firmadan destek alarak yapmaktır. Hatta uzmanlar arasından en iyisini bulmak içinde bir araştırma yapmanızda fayda vardır.

 Firmamız bunun için size her türlü ev temizliği konusunda yardımcı olacaktır. Biz müşterilerimize hizmet verirken maddi çıkarların üzerinde düşünen ve temiz ortamlar oluşturabilmek adına gecesini gündüzüne katmış güçlü bir firmayız. Evinizde kişi sayısının fazla olması ve de günlük yaşam koşturmasının temizliğin üzerine çıktığı anda bizimle iletişime geçmeniz size destek sağlamamız için yeteri olacaktır. Firmamız Sivas merkezli olmakla birlikte tüm ilçelerine de hizmet vermektedir.

Uygun Ücretle Yüksek Hizmet Kalitesi

Evlerine temizlik görevlisi almak isteyen büyük bir kesimin kafasındaki soru işareti ücret ve kalite dengesi olmuştur. Çünkü bilinir ki ev temizliği zahmetli ve yorucu bir süreçtir. Bunun için acaba bu fiyata temizlik yapılabilir mi? yapılsa da gerçek anlamda temizli olur mu? Sorusunu da beraberinde getirebilir. Biz işimize başlamadan önce açık konuşmaktan yanayız. Temizlik konusunda size verebileceğimiz garanti evinizdeki her köşenin tertemiz olacağı konusundadır. Yani ödemiş olduğunuz ücretin çok üzerinde bir temizlik hizmeti alabileceksiniz. Biz bugüne kadar yapmış olduğumuz her ev temizliğinde müşteri memnuniyetine önem verdik ve bunun içinde kullanmış olduğumuz ürünlerden tutunda malzemelere varıncaya kadar her şeyin kaliteli olmasını tercih ettik.

Firma olarak uzman temizlik firmaları arasında ilk sırada bulunmamızın en büyük nedeni de bundan kaynaklanmaktadır. Bizimle iletişime geçmeniz demek hijyenik ortamlar oluşturarak sağlıklı bir şekilde yaşamınızı sürdürmeniz demek olacaktır.

NELER YAPIYORUZ!

  • Evinizdeki temizliğe ilk olarak süpürmekle başlanır.
  • Cam ve pencereler ile mermerlerin hijyeni sağlanır
  • Kapıların hijyeni sağlanır
  • Talep edilirse koltuklarınız yıkanır
  • Tüm aydınlatma sistemleri tozu alınarak silinir
  • Islak zeminlerde fayans, küvet ve diğer alanların hijyeni sağlanır.
  • Duvarlardaki lekeler çıkarılır.
  • Mutfak ve mutfak dolaplarında hijyen sağlanır.
  • Balkon ve teras temizliği yapılır.