İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Yapıların tamamlanmasının ardından temizlik işlemi çok önemlidir. Özellikle de inşaat yeni tamamlanmış ise bu durumda temizlemesi daha uzun ve yorucu olacağından tek başına üstesinden gelmeniz çok mümkün olmayacaktır. Bu hizmetin öneminin yanı sıra inceliğini gerektiren bir takım faktörler vardır. Biz firma olarak size inşaat sonrası temizlik konusunda destek olabilecek en kapsamlı firmayız.

İnşaat sonrası temizlik denildiğinde aklınıza geniş bir alan gelebilir. Tüm apartmandan tutun da kamu kurumlarına varıncaya kadar her türlü alanların temizlenmesi gereklidir. Firmamız inşaat sonrası temizliği detaylı bir şekilde yaparak müşterilerine kurumsal bir hizmet sunmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan her personelimiz temizlik konusunda uzmandır ve gerekli olan teknik ekipmanlarla birlikte size garanti tayin edecektir.

İnşaat sonrası temizlik hizmetinde camlar ve pencereler yapılan çalışmaya göre pis ve toz içerisindedir. Özellikle de tadilat sonrasında fayansların üzerinde bulunan kalıntıların çıkarılması zor olacağından dolayı bu alanlarda nasıl bir temizlik programlaması yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Firmamız çalışanları bu konuda kullanmış olduğu etkili ürünler ve malzemelerle çok hızlı bir şekilde bu kalıntılardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Daire içerisinde bulunan WC’ler en doğru yöntemlerle dezenfekte edilerek eksiksiz bir temizlik yapılması sağlanır.

Biz firma olarak iddia ediyoruz inşaat sonrasında oluşacak artıklarınızı en hızlı şekilde temizliyoruz.

İnşaat temizliği çok zordur. Bunun içinde geniş bir zaman ve profesyonel bir işçilik gerektirir. Bir ekip halinde yapılan bu çalışma büyükşehirlerde gece ve gündüz şeklinde düzenlenir

İnşaat sonrası temizlik detay isteyebileceği gibi aynı zamanda kaba artıklarında bulunduğu bir alan olduğundan dolayı eksik yapılacak bir temizlik neticesinde de doğrudan göze batacaktır. Bir size hizmet verirken temiz alanlar oluşturmanın garantisini de veririz.

Firma olarak ister yeni tamamlanmış olan bir inşaat olsun ister tadilat görmüş bir mekan olsun en ince ayrıntısına kadar temizlenerek başarılı çözümler geliştirilmiş olacaktır. Firmamız bünyesinde kullanmış olduğumuz ürünlerin tamamı TSE standartlarına uygundur ve insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyecektir.

İnşaat Sonrası Temizlik Neyi Kapsıyor?

  • Kapı ve Camların temizlenmesi.
  • Mermer ve ıslak zeminlerin temizlenmesi.
  • Daire içerisinde genel temizliğin yapılması.