Ofis ve İş Yeri Temizliği

Ofis ve İş Yeri Temizliği

İnsanların yaşamlarına baktığımız zaman büyük bir bölümünün iş yerlerinde geçmiş olduğunu görüyoruz. Dolayısıyla bu alanların en az eviniz kadar temiz ve hijyenik olması gerekir. Bunu çalışan personelinizin yapması mümkün olmayacak ve onların kendi kendilerine bu işi yapıyor olmaları iş veriminin düşmesine neden olacaktır. Bunun için bu işi yapması için profesyonel ofis temizliği firmalarından destek almanız gereklidir.

Temiz olmayan bir ofiste iş verimi düşebileceği gibi kimse çalışmak istemeyecektir. Çünkü temiz olmayan alanlar beraberinde sağlığınızı da tehdit edebilecek ciddi sorunlara neden olabilir. siz bir yönetici iseniz bu durumda çalışan personelinizin sağlığınızı düşünmeniz gereklidir. bunun içinde firmanızı ofisinizi ve işyerinizi düzenli bir şekilde temizlettirmeniz gerekir.

Ofis temizliği denildiği zaman ilk akla gelen firma olmak bizim için önemlidir. bunun için bu sektörde geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Köklü yapımız sayesinde her zaman lider olduk ve olmayı da sürdürüyoruz. Bizden alacağınız ofis temizliği hizmetiyle birlikte temizlenecek olan alan ne kadar büyük olursa olsun hijyenik ortamlar oluşturabiliriz.

Ofis temizliği ihtiyacınızda yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek ofisinize gelip temizliği yapılacak olan alanın incelemesini sağlayacaktır. İster tek bir seferde olsun isterseniz düzenli temizlik olsun en uygun planlamanın oluşturulması sağlanacaktır.  Ofis temizliğinde hizmet 4 şekilde verilmektedir. Bu hizmet türleri ise şunlardır.

  1. Günlük Ofis Temizliği
  2. Haftalık Ofis Temizliği
  3. Aylık Ofis Temizliği
  4. Genel Ofis Temizliği

Bizden hangi türde temizlik isterseniz ofisinizin büyüklüğüne göre personellerimizin ayarlanması sağlanacak belirttiğiniz gün ve saatte hizmet başlatılacaktır.

Ofis temizliğinde mutlaka günlük temizliğin yapılması gerekir. Bu sayede personelinizin verimini de artırmış olursunuz. Özellikle de sık misafir ağırlayan biriyseniz bu durumda temiz ofis sizin marka değerinizi de artıracaktır.

Firmamız ofis temizliği konusunda kurumsal hizmet vermektedir. Bunun içinde hizmet kalitemiz fiyatımızın çok üzerindedir.

NELER YAPIYORUZ?

  • Ofisiniz kısa zamanda temizlenir.
  • Bilgisayarlarınızın temizliği yapılır.
  • Masa ve sandalyeleriniz temizlenir.
  • Islak Zeminlerde temizlik yapılır.
  • Ofiste mutfak bölümü temizlenir.
  • Ofis cam ve pencerelerin temizlenmesi sağlanır.