Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Sonrası Temizlik

Yangın hiç beklenmedik zamanlarda meydana gelen bir felaket olduğundan temizlik işlemi sizi çok mutlu etmeyeceği gibi gerektiği şekilde yapmamanıza da neden olacaktır. Yaşayacağınız bu doğal felaket neticesinde evinizin ya da ofisinizin kısacası her türlü mekanınızın temizliğini ancak profesyonel kişiler tarafından yaptırmak durumundasınız. Biz firma olarak bize ulaşmanız halinde size ücretsiz keşif imkanı sunarak yangın bölgesini detaylı bir şekilde inceliyoruz. Bu incelemede yangının boyutları ve ne kadar zarar verdiği tespit edildikten sonra gerekli çalışmanın yapılabilmesi için anlaşma aşamasına geçiyoruz. Yapılan ilk incelemede doğru bilgilendirilme bizim için önemlidir bunun içinde yerinde tespit gerçekleştirilir. Yangın sonrası temizlik esnasında kullanmış olduğumuz ürünler konusunda size detaylı bir bilgi sunulduktan sonra gereken çalışmalara hızlı bir şekilde başlanır.

Yangın sonrası temizlik hizmeti firmamız bünyesinde hizmet veren çalışanlarımız tarafından yapılır ve bir ekip görevlendirilir. Yangın sonucunda zarar gören ahşap ve eşyaların dışarıya atılmasının ardından içerinin temizliği sağlanmaktadır. Biz firma olarak yangın sonrasındaki süreç de sizin yanınızdayız ve eviniz eski hale dönünceye kadar da temizlik işlemimiz devam eder.

Yangın Sonrası Temizlik Nasıl Yapılıyor?

Yangın sonrasında içerideki kalıntılar süpürülerek dışarıya atılır. Bu süpürme ise kuru fırça ile yapılır.

Yangından sonra kullanılacak durumda olan eşyanız varsa onların bir köşeye istiflemesi yapılır ve muhafaza altına alınır. Mekan içerisinde tamir ve onarım gerekiyorsa firmamız bunu size sağlar ve gerekli temizlik işleminin ardından duvarların ve tavanın boyanmasına geçilir.

Boya için kullanılacak olan malzemenin mutlaka kaliteli olması gerekir aksi takdirde boya istenildiği gibi olmayacaktır. Boya altına çekilen astarla birlikte kötü görüntünün de ortadan kaldırılması sağlanır.

Boya için kullanılan malzemelerin kalitesiz olması bir süre sonra lekelerinde yeniden ortaya çıkmasına neden olacaktır. Mekan içerisindeki kokunun ve de islerin kolayca giderilmesi sağlanır. Yangın sonrası temizlik esnasında mekanda kalıcı bir is kokusu oluşacaktır. Bu koku sizin yaptığınız temizliğin önüne de geçeceğinden dolayı tüm kapı ve pencerelerin açılarak oda içerisinde havalandırma yapılması gerekir. Bizim kullandığımı ürünler bu kokunun giderilmesine yardımcı olacaktır.