Firmamız Hakkında

Hakkımızda

Firma olarak daha sağlıklı evler ve ofisler oluşturmak sloganıyla çıktığımız bu uzun soluklu yolda temizliğe her zaman önem verdik. Günümüz hızlı ve koşturmacayla geçen bu zaman dilimi içerisinde yoğunluğunuzu bir de temizlik için harcamamanız adına size kaliteli hizmet verip sağlıklı alanlar oluşturabiliriz. 15 yıllık güçlü tecrübesiyle birlikte temizlik sektöründe köklü bir yapıya sahip olan firmamız kazanmış olduğu deneyimler neticesinde bu sektör içerisindeki Pazar payını da her daim artırmayı bilmiştir. Firmamız ev temizliği, ofis temizliği, bina temizliği gibi alanlarda hizmet vererek her türlü hijyenin sağlanması noktasında ihtiyaç duyacağınız çözümleri sunacaktır. Firma bünyesinde kullanmış olduğumuz ürünlerin tamamı TSE standartlarına uygun ve insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Firmamız kaliteyi ön planda tutmuş tecrübeli ve deneyimli çalışanlarıyla birlikte geniş bir ekipman desteğine sahiptir.

Firma olarak bu zamana kadar temizliğini üstlenmiş olduğumuz her proje de performansımızı bizden beklenenin çok üzerinde tuttuk ve bunun içinde müşteri memnuniyetini sağladık. Geniş kadromuzla birlikte koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefledik.


Vizyonumuz

Jet Temizlik Hizmetleri olarak her türlü temizlik konusunda daha samimi ve huzurlu alanlar oluşturmak için tüm personellerimizle birlikte omuz omuza vermiş, gücünü de kanıtlamış bir firmayız. Kalite çıtamız her temizlik sonrasında biraz daha yükselerek rakiplerimiz arasında her zaman tercih edilen olduk. Yenilikçi yapımız markamızı daha da güçlü bir hale dönüştürmüştür.


Misyonumuz

Jet Temizlik Hizmetleri olarak yalnız temizlik için değil aynı zamanda bu hizmette kullanılan teknolojik makineleri de yakından takip ederiz. Çalışan personellerimiz bizim için önemli bir insan kaynağımızdır ve bunun içinde sürekli olarak onların eğitimlerini üstleniriz. Temizlik ve eğitimin birbirine entegre olması için hizmetimizi sunarken müşteri ve de paydaşlarımızın memnuniyetini ön planda tutarız.


Kalite Politikamız

Temizlik konusunda dünya da artan önemin farkındayız. Bunun içinde gelişen dünya konjektürü sayesinde gelişime de bağlı kalarak hizmet kalitemizi en üst seviyelere çıkarırız. Biz günümüz şartlarında gece ve gündüz ayırt etmeden kalitesinden bir an bile ödün vermeyen güçlü bir topluluğuz. Çalıştığımız her bireysel ve kurumsal müşterimiz bizim için önemlidir. bunun içinde kullandığımız ürünlerden tutun da malzemelere varıncaya kadar hepsinin en kaliteli olmasını tercih ederiz.

Temizlik Hizmeti İçin Bizi Arayın 0534 087 32 75