Sivas temizlik şirketimiz, sizlere en iyi hizmetleri en uygun fiyatlar ile vermek için hazır bir şekilde bekliyor.

Sivas Ev Temizlik Fiyatları

Her hizmet sektöründe olduğu gibi, ev temizliği sektöründe de fiyatlar yapılacak çalışmadan çalışmaya göre değişiklik gösterecektir. Sivas ev temizlik fiyatları almak için, öncelikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizler için doğru ve uygun bir fiyat vereceğiz. Bu vereceğimiz fiyat sayesinde, kısa sürede evinizi sağlıklı bir ortama çevireceğiz.

Sivas Günlük Temizlikçi Firmaları

Sivas günlük temizlikçi firmaları, evinizi bir gün içerisinde yepyeni bir hale getirir. Üstelik çalışanlarımız, yalnızca ev için değil; başka birçok mesken için de hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimiz şunlardır:

Apartman Temizliği

Tüm binanızın temizlik sorunu olduğunu düşünüyorsanız, dışarıdan hizmet almanız iyi olacaktır. Çünkü apartmanlar ortak yaşam alanlarıdır. Kirli olmaları, sağlık açısından göz ardı edilemeyecek kadar sorun çıkarabilir.

Ayrıca bu tip yapılar, kötü kokuya oldukça müsaittir. Bazen iş bilmezce yapılan temizliğin kötü sonuçları olabilir. Asansör boşluğuna su akabilir. Burada biriken su kötü kokuya neden olabilir. Kötü kokunun yanı sıra ihmal edilen çalışmaların sonucu olarak bina bodrumlarında sıklıkla böcek ve kemirgen gibi canlılara rastlanmaktadır. Bu tip canlılar zamanla evlere de girmekte, ev sahiplerinin başına çok fazla sorun çıkarmaktadır. Apartmanınızı temizlerken şunlara dikkat ederek, sağlığınızı korumaktayız:

  • Merdiven temizliği
  • Posta kutusu temizliği
  • Kapı önü temizliği
  • Bodrum temizliği

İnşaat Sonrası Temizliği

Ülkemizde özellikle de son zamanlarda birçok yeni bina dikilmektedir. Bu binalar, son kullanıcıya teslim edilirken temizlenmezler. Böyle bir durumda yeni ev sahiplerine büyük bir iş yükü çıkmaktadır. Son kullanıcı olan ev sahipleri için bu yükü kaldırıyoruz.

Ev inşaatı esnasında ortaya birçok farklı tipte kir çıkar. Burada yapılan işler normal işler değillerdir. Her türlü bölüm, oda ve ev eşyası için ayrı çalışma yöntemleri uygulanır. Odaların zemini için ıslak ve kuru vakum makineleri, boya dökülmeleri için kazıyıcı aparatlar, ıslak zeminler için anti bakteriyel özellik taşıyan deterjanlar, cam; kapı ve duvar için mikro fiber bezler kullanılmalıdır.

Ancak bu kadar detaylı bir şekilde çalışıldıktan sonra inşaat sonrası temizlik tam anlamı ile yapılabilmektedir.

Villa Temizliği

Villa denildiğinde insanların aklına genellikle en az 2 katlı ve büyükçe evler gelmektedir. Tam da bu evlerin Sivas temizlik hizmetine ihtiyacı olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Bu tip evlerde yapılacak olan çalışmalar, minimum iki kişi ile yapılmaktadır. Çok fazla oda ve çok fazla kat olduğu için, çalışan kişilerin uzman olması gerekmektedir.

Villa tipi evlerin bir diğer özelliği ise lüks eşyalar ile dolu olmalarıdır. Ev sahibinin zarara uğramaması için, villada çalışacak olan firmanın ve kişilerin uzman ve güvenilir kişiler olması gerekmektedir. Doğru ve dikkatli bir ekip arıyorsanız kesinlikle doğru yerde olduğunuzu size söyleyebiliriz. Eşyalarınızın güvenliği için Jet Temizlik oldukça güzel bir çalışma yapacaktır.

Ofis ve Büro Temizliği

Ofis ve bürolarda her gün onlarca kişi çalışır. Bu tip ortamlar çok sık olarak temizlenmelidir. Aksi halde çalışanların sağlığı tehlikeye girecektir. Bunun için doğru bir ekip ile birlikte haftalık olarak temizlik hizmeti almanızı önermekteyiz. Bizimle birlikte çalışarak, düzenli yapacağınız anlaşmalar sayesinde düşük maliyetlere temizlik masraflarınızı çıkartabilirsiniz.

Dış Cephe Cam Temizliği

Özellikle de sanayileşmenin fazla olduğu şehirlerde cam ve dış cephelerin sıklıkla kirlendiğini görmekteyiz. Ayrıca bu tip işlemler oldukça tehlikelidir. İş kazaları en aza indirilmelidir. Profesyonel bir ekip sayesinde minimum risk ile dış cephe ve camların temizliği yapılabilir.

Anlaşacağınız temizlik firması, iyi bir şekilde analiz etmeli; referanslarını sizlere sunmalıdır. Aksi halde başınızın ağrıyacağını göz önünde bulundurmalısınız.

Düğün Salonu Temizliği

Düğün salonları, salonun büyüklüğüne göre oldukça kirli olurlar. Yapılan bir etkinliğin ardından yüzlerce kişinin arkasını temizlemek zor bir işlemdir. Düğün salonlarının temizliğinde bu nedenle tek seferde bir kişi değil, bir ekip gelmelidir. Gelen ekip, hızlıca temizliği bitirerek bir sonraki etkinlik için düğün salonunu hazır hale getirecektir.

Sivas Gündelikçi Temizlikçi Fiyatı

Az hacme sahip ve kısa sürede bitecek işleriniz için Sivas gündelikçi temizlikçi fiyatı almalısınız. Tek bir gün içerisinde bitecek olan ofis, ev ve büro gibi yerlere tek günlük çalışanlarımızı göndermekteyiz. Çalışanlarımız sabahın erken saatlerinde, temizliğin yapılacağı konuma gelirler. Burayı önce analiz ederler. Ardından doğru ekipmanlar ile birlikte çalışmalara başlarlar.

Gündelik olarak gelen ekibimiz alanında uzmandır. Çok kısa bir süre içerisinde tüm çalışmalarınızı başarılı bir şekilde bitireceklerdir. Onlara güvenebilirsiniz. Sizler için sağlıklı bir çalışma ve yaşam ortamı bırakacağımızdan eminiz. Sivas Gündelikçi Temizlikçi Fiyatı için bizler ile telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sivas Temizlik Şirketleri

Eğer evinizi dışarıdan bir ajansa temizletmek istiyorsanız ancak güvenemiyorsanız doğru yerdesiniz. Sivas temizlik şirketleri içerisinde en popüleri ile tanışma vaktiniz çoktan geldi. Şirketimizin uzman ve güvenilir işçileri sayesinde evinizi tanıyamayacaksınız.

Web sitemiz üzerinden bizleri arayın, eviniz hakkında bilgi verin. Fiyatlarımız, evinizin konumu; büyüklüğü ve temizliğin zorluğu gibi birçok farklı faktöre göre değişiklik göstermektedir. Sizlere, tüm bu faktörleri hesaba katarak verebileceğimiz en iyi fiyatı vereceğiz. Ardından en kısa süre içerisinde işlemlerinizi bitireceğiz. Temizlik işlerimiz, yaklaşık olarak bir gün sürmektedir. Çalışanlarımız, gün içerisinde eve gelir; genellikle erken saatlerde işlemlerine başlarlar. Ardından mesai bitimi saatine kadar işlerinin tamamını bitirirler. Bir gün işe giderken, evinizi bize devredip; eve tekrar geldiğinizde tertemiz bir şekilde bulabilirsiniz.

Şimdi bizimle çalışmak için yalnızca telefonunuzu kullanın. Bizi arayın ve bizden bilgi alın. Sizleri bekliyoruz.